Przejdź do treści

ZADZWOŃ DO NAS:

Rekrutacja do naszych li

Rekrutacja do li Pluszowej Akademii trwa przez cały rok,
dlatego jeśli chcesz spotkać się z nami, by porozmawiać o Waszych oczekiwaniach i potrzebach oraz powierzyć nam opiekę nad swoim dzieckiem – zapoznaj się z etapami rekrutacji oraz wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.

KROK 1

Wypełnienie formularza

Wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się poniżej – na tej podstawie skontaktujemy się z Tobą, by umówić spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.
Samo wysłanie formularza nie zobowiązuje do zapisania dziecka do la Pluszowej Akademii - tę decyzję podejmiemy po rozmowie wstępnej.

KROK 2

Rozmowa wstępna

Spotykamy się na rozmowie wstępnej z rodzicami, podczas której poznajemy się i omawiamy wzajemne oczekiwania.
Podczas spotkania odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości - zależy nam na tym, by każdy rodzic miał pewność, że Pluszowa Akademia, to idealne miejsce dla jego dziecka.

KROK 3

Podpisanie umowy

Jeśli oferta Pluszowej Akademii spełni Twoje oczekiwania i poczujesz, że chcesz nam powierzyć opiekę nad swoim dzieckiem, to przejdziemy do podpisania umowy.
Wspólnie ustalimy także termin rozpoczęcia procesu adaptacji oraz przekażemy Ci wszelkie informacje, które z pewnością ułatwią Wam początek tej niezwykłej przygody.

KROK 4

Proces adaptacji

W naszym lu stawiamy na stopniową i niewymuszoną adaptację, która jest doskonale przemyślana i w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb rodzica oraz dziecka. W całym procesie ściśle współpracujemy z rodzicami, dzięki czemu w odpowiednim tempie wdrażamy maluchy do lnych zajęć i obyczajów.

Formularz rekrutacyjny

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Pamiętaj, wysłanie formularza nie zobowiązuje do zapisania dziecka do la, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy nawet jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.

WYBIERZ PLACÓWKĘ:

Poznaj nasze wyjątkowe la

W Pluszowej Akademii stawiamy na indywidualny rozwój każdego dziecka – ogromną uwagę poświęcamy jego potrzebom, potencjałowi oraz zdolnościom. Wiemy, że w procesie edukacji najważniejsza jest motywacja, dlatego naszym celem jest potęgowanie u dzieci naturalnej chęci do wiedzy i rozwoju. Mali absolwenci naszego la dobrze wiedzą, że mają prawo do własnych zainteresowań, poglądów czy fascynacji. Są świadomi wartości intelektualnego rozwoju. Oferta Pluszowej Akademii, to nowa jakość oparta o szacunek dla dziecka i jego potrzeb, rozwijanie samodzielności malucha i wiary we własne siły. Mamy czas dla wszystkich dzieci i dla każdego z osobna! Uczymy tak, jak lubią maluchy – angażując wszystkie zmysły, zapewniając jednocześnie atmosferę akceptacji i bezpieczeństwa.