Przejdź do treści

Ursynów – tel. 737 461 830   |   Mokotów / Wilanów – tel. 515 837 797   |   Bemowo (ul. Pełczyńskiego) – tel. 797 266 727
Bemowo (ul. Człuchowska) – tel. 515 837 797   |   Ochota (ul. Księcia Trojdena 2B) – tel. 515 837 797

Korzyści z nauki języków

Znajomość języków w dzisiejszych czasach jest nie tylko atutem ułatwiającym sprawną komunikację międzynarodową, ale również znalezienie jakościowej pracy. Rodzic może niejako zadbać o przyszłość dziecka już od najmłodszych lat decydując się na systematyczne, dodatkowe ćwiczenia językowe, które coraz częściej wprowadzane są do ofert przedszkoli i szkół. To doskonała alternatywa dla samodzielnej nauki w domu, ponieważ pedagodzy pracują na odpowiednich materiałach dydaktycznych z wykorzystaniem nowoczesnych metod.

Korzyści komunikacyjne

Inwestowanie czasu w naukę języków od najmłodszych lat jest idealnym sposobem na rozwój dziecka, również w obrębie klasycznego komunikowania, czy też śmiałości w wyrażaniu swojej opinii na forum. Działanie w grupie i praktykowanie mówienia poprawia nie tylko konkretne kompetencje językowe, ale pobudza również charyzmę oraz swobodę przemawiania wśród ludzi.

Wpływ na rozwój dziecka

Pielęgnowanie nauki od najmłodszych lat pozwala dziecku na zapoznanie się z pewnymi schematami, które ułatwią dalsze kształcenie w obrębie konkretnych filologii w przyszłości. Ponad to, młode umysły znacznie szybciej przyswajają odpowiednio przekazywaną wiedzę i informacje – na przykład w postaci gier lub zabaw. Taki typ kształcenia pozwala na łączenie przyjemnego z pożytecznym, nie nudzi się oraz sprawia, że dziecko chętnie powraca do ćwiczeń.

Pluszowa Akademia - edukacja językowa

Nasze niepubliczne, językowe przedszkole działa między innymi w warszawskich rejonach: Wilanów, Bemowo i Mokotów. Wszystkich rodziców, którzy pragną podjąć świadomą i najbardziej komfortową opcję kształcenia językowego dla swoich dzieci już od najmłodszych lat zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły. Opiekunowie ośrodka pracują na metodzie immersji, która zakłada stałą obecność nauczyciela angielskiego wśród dzieci, co pozwala na naturalne funkcjonowanie języka w ich codzienności oraz sprawną naukę.
  • Zajęcia dodatkowe

    Przedszkole anglojęzyczne Pluszowa Akademia oferuje szereg zajęć dodatkowych realizowanych za opłatą w ramach zainteresowań dzieci, a także ich talentów i pasji w placówkach rozmieszczonych na terenie całej Warszawy: Wilanów, Bemowo czy też Ochota. Warsztaty prowadzone są przez upoważnionych do tego specjalistów w danych dziedzinach i dotyczą m.in. basenu, tańca, gry na pianinie, sztuk walki czy nawet robotyki. Wszystko po to, aby wzbudzać w młodym wieku ciekawość oraz chęć samodoskonalenia – priorytetem dla nas jest rozwój kreatywności, dlatego oferta dostępnych u nas aktywności nieustannie się poszerza.