Zapraszamy
na dyżur
wakacyjny!

Żłobek - Ursynów

Kierujemy się przekonaniem, iż młodego człowieka kształtujemy już od jego najwcześniejszych chwil, zapraszamy Państwa pociechy do naszej grupy żłobkowej na Ursynowie. Do aktywności przygotowanych dla najmłodszych zaliczają się codzienne ćwiczenia Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne i zajęcia muzyczno-ruchowe. Pierwszy kontakt z językiem obcym zapewnią zabawy z angielskim, a lekcje logopedyczne pomogą w poprawnym kształceniu mowy maluszków. Dla rozwoju kreatywności dzieci przygotowaliśmy warsztaty plastyczne oraz cotygodniowe, bajkowe lekcje muzyki.

Dobry start w życie

To co liczy się dla nas, rodziców i wychowawców, to umożliwienie maluchom zdrowego rozwoju. Danie przestrzeni na to, aby już pierwsze chwile życia dzieci były szczęśliwe oraz sprzyjające rozkwitowi. Nasz żłobek na Ursynowie jest dokładnie takim miejscem. Otaczamy naszych podopiecznych ciepłem i miłością, które pozwalają im poczuć się kochane nawet z dala od mamy czy taty. Dodatkowo, nie zapominamy o stałej stymulacji umysłów naszych maluszków. Proponujemy szereg zabaw z pierwszymi elementami nauki. Różnorodne zabawki nie pozwolą żadnemu dziecku na chwilę nudy. Nasi fantastyczni opiekunowi zapewnią Państwa pociechom rewelacyjną i czułą opiekę. W naszym ursynowskim żłobku wszystkie maluchy będą czuły się wyjątkowymi młodymi Ludźmi.

Czesne wynosi 1200 zł.

Wpisowe: 1000 zł.

Wyżywienie całodzienne: 14 zł.

Do żłobka przyjmujemy dzieci od 1 roku życia.

Adres przedszkola przy którym funkcjonuje żłobek to Warszawa-Ursynów 02-776, ulica Dereniowa 52/54. Nasza grupa żłobkowa tworzona jest we współpracy z Wyższą Szkołą Zarządzania Personelem w ramach programu Maluch 2016.

Żłobek - Pluszowa Akademia


Nasz żłobek w Warszawie, w dzielnicy Ursynów to miejsce, w którym każdy maluch znajdzie bezpieczne schronienie, sprzyjające jego rozwojowi. Dzięki różnorodności zajęć, które przygotowaliśmy dla najmłodszych jesteśmy w stanie zapewnić prawidłową stymulację ich zmysłów oraz stworzyć miejsce, do którego zawsze będą chętnie wracać. Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani pedagodzy, którzy zrobią wszystko w swojej mocy, aby panująca u nas atmosfera kojarzyła się z domowym ciepłem i miłością. Wybór odpowiedniego żłobka na Ursynowie w Warszawie może nie należy do najłatwiejszych zadań, ale wystarczy się zapoznać z naszą ofertą oraz zdjęciami zamieszczonymi na naszym fanpage’u, aby wiedzieć, że Pluszowa Akademia to idealne miejsce dla Państwa malucha.