Nasza kadra

  • Beata Wanowicz

    Dyrektor

  • Joanna Wysopal

    Nauczyciel języka angielskiego

  • Marika Maj

    Neurologopeda

Beata Wanowicz

Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej na kierunkach Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Zarządzanie i Marketing. z chęci posiadania większego wpływu na edukację i wychowanie Dzieci, wzbogaciła swoje kwalifikacje o kursy, szkolenia oraz Studia Podyplomowe z zakresu Polityki i Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim.

Co mówi o sobie?

Praca dla Dzieci to moja pasja, przyjemność i potrzeba. Od dwóch lat mam również porównanie pomiędzy postrzeganiem pedagoga a postrzeganiem Rodzica i uważam, że Rodzicowi jest znacznie trudniej ;) Czas spędzony z własną córką pokazuje mi jak wiele uważności trzeba by wyjść naprzeciw potrzebom Dzieci i zamiast je podporządkowywać, wspierać. Jedno mogę obiecać - niezmiennie będę się starać!

Co mówią o niej inni?

"Pelna uroku, kultury, taktu, pozytywnej energii i usmiechu - urodzona optymistka i pasjonatka zawodowa, kreatywna, zawsze zaangazowana i przygotowana do pracy, a przede wszystkim pelna milosci i empatii dla Dzieci. Jej misja jest uswiadomienie wszystkim stronom: Dzieciom, ich Rodzicom, i wreszcie kadrze pedagogicznej, iz przedszkole to miejsce wspoltworzone kazdego dnia przez nas wszystkich. Miejsce sluzenia dzieciom pomoca, rada, zrozumieniem ich delikatnej natury i indywidualnych potrzeb zarowno rozwojowych jak i emocjonalnych. Pani Beata nauczyla nas wszystkich przez ten rok, ze to Dzieci sa najwazniejsze w przedszkolu i ze dla nich warto czasem umiec sie powyglupiac, poszalec i generalnie przypomniec sobie, jak trudno a zarazem wspaniale byc dzieckiem. Jestem pewna, ze pani Beata na dlugo zainspirowala nas wszystkich do wsluchiwania sie w potrzeby naszych Dzieci w spokoju i z usmiechem na twarzy. Misja zakonczona sukcesem i tylko zal, ze pani Beata nie bedzie z nami na co dzien..."

Katarzyna mama Alicji z przedszkola "Buzzy Bee"

Marika Maj

Jestem neurologopedą pracującym z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz z dorosłymi. Ukończyłam 5-letnie studia logopedyczne na Wydziale Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe - Neurologopedię w Wyższej Szkole Przymierza Rodzin w Warszawie.

Doświadczenie zdobywałam pracując z dziećmi i młodzieżą w szkołach, przedszkolach oraz w praktyce prywatnej. Praca w tym zawodzie daje mi ogromną satysfakcję i traktuję ją z należną odpowiedzialnością. Do każdego nowego pacjenta podchodzę indywidualnie, zdobywając kolejne doświadczenia, które motywują mnie do dalszej pracy w zawodzie.

Joanna Wysopal

Ukończyłam studia licencjackie na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej na kierunku filologia angielska oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Wczesne Nauczanie Języka Angielskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie licznyh praktyk oraz pracy w przedszkolu.

Pracę z dziećmi traktuję jako wyzwanie a jednocześnie przyjemność. Cenię sobie szczerość oraz chęć zdobywania wiedzy jaką cechują się przedszkolaki. W związku z tym staram się nauczać języka angielskiego poprzez wykorzystywanie okoliczności nadarzających się w trakcie dnia spędzonego w przedszkolu oraz prowokowanie sytuacji do nauki.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji.